Struktūra, valdyba, kontaktai
Vartotojams
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Asmens duomenų apsauga
Šilumos energijos taupymo priemonės
Administracinė informacija
Nuorodos
Naujienos
Apie bendrovę
Šilumos šaltiniai
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Viešieji pirkimai
Naujienos  >>   Informacija dėl apsirūpinimo karštu vandeniu būdo pasirinkimo  >>   Pradinis puslapis Struktūrinis medis
2009-12-31 Informacija dėl apsirūpinimo karštu vandeniu būdo pasirinkimo
Pagal Šilumos ūkio įstatymo 2 str. 2 dalį, galimi trys apsirūpinimo karštu vandeniu būdai:
  1. centralizuotai paruošto karšto vandens pirkimas iš karšto vandens tiekėjo (su geriamo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainomis); (taikomas šiuo metu)
  2. šilumos karštam vandeniui pirkimas iš šilumos tiekėjo UAB „Raseinių šilumos tinklai“, o geriamo vandens karštam vandeniui ruošti pirkimas iš geriamo vandens tiekėjo UAB „Raseinių vandenys“ .
  3. individualus karšto vandens ruošimas jo vartojimo vietoje – bute (kai naudojamos dujos, elektra)
Buitiniai karšto vandens vartotojai ne vėliau kaip iki 2010 m. balandžio 1 d. turės priimti sprendimą ir ne vėliau kaip iki 2010 m. gegužės 1 d. apie priimtą sprendimą raštu informuoja šilumos ir (ar) karšto vandens tiekėją.
Gyventojams nepasirinkus karšto vandens tiekėjo nuo 2010 metų gegužės 1 d. karšto vandens tiekėju taps šilumos tiekėjas.
DĖL APSIRŪPINIMO KARŠTU VANDENIU BŪDO PASIRINKIMO JŪSŲ DAUGIABUČIO NAMO SAVININKŲ SPRENDIMUI PRIIMTI (SUSIRINKIMUI AR BALSAVIMUI RAŠTU ORGANIZUOTI), PRAŠOME KREIPTIS Į SAVO NAMO BENDRIJĄ, JUNGTINĖS VEIKLOS SUTARTIES DALYVIŲ ĮGALIOTĄ ASMENĮ ARBA SAVIVALDYBĖS PASKIRTĄ ADMINISTRATORIŲ.
<<< atgal
(c) UAB “Raseinių šilumos tinklai” - Visos teisės saugomos.    Svetainę sukūrė: Jauna Reklama