Struktūra, valdyba, kontaktai
Vartotojams
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Asmens duomenų apsauga
Šilumos energijos taupymo priemonės
Administracinė informacija
ES projektai
Nuorodos
Naujienos
Apie bendrovę
Šilumos šaltiniai
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Viešieji pirkimai
Pranešėjų apsauga
Pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūra
Naujienos  >>   Gyventojų dėmesiui  >>   Pradinis puslapis Struktūrinis medis
2011-04-26 Gyventojų dėmesiui
 
Pasibaigus šildymo sezonui, gyventojai pradeda remontuoti šildymo sistemas, todėl norėtume priminti kad bet koks šildymo ar karšto vandens tiekimo sistemos rekonstravimas, radiatorių ar karšto vandens šildytuvų keitimas turi būti suderinti su šilumos tinklais. Norint pasikeisti šildymo elementus, visų pirmą reikia turėti projektą. Todėl ne veltui yra sukurta šilumos sistemų projektų rengimo tvarka. Ji padeda išlaikyti pusiausvyrą daugiabučiame name - tik šilumos sistemas rekonstravus vadovaujantis suderintais projektais, bus garantuotas tolygus namo šildymas.
Tuo tarpu šildymo prietaisus be suderinto projekto įsirengę gyventojai ne tik sunaudoja daugiau šilumos už kaimynus ir verčia juos šalti. Jie taip pat šildosi tų kaimynų sąskaita - mat sąskaitas už šildymą energetikai pateikia vadovaudamiesi įvadinių skaitiklių parodymais, manydami, kad visas namas šildomas vienodai.
Savavaliavimų pasitaiko įvairių – nuo didesnių radiatorių įrengimo iki jų skaičiaus didinimo, o būna net tokių atvejų, kai gyventojai vonioje gyvatuko tiekiamą šilumos energiją savavališkai „įdarbina“ vonios grindims šildyti. Tokiu atveju iš kaimynų čiaupų bėgantis vanduo nebūna toks karštas kaip turėtų , o srovė būna žymiai silpnesnė.
Taigi, mieli gyventojai, būkime geranoriški, bendromis jėgomis subalansuokime sistemas. Tik hidrauliškai subalansavę šildymo sistemas gyvensime šilčiau ir mokėsime pigiau.
<<< atgal
(c) UAB “Raseinių šilumos tinklai” - Visos teisės saugomos.    Svetainę sukūrė: Jauna Reklama