Struktūra, valdyba, kontaktai
Vartotojams
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Asmens duomenų apsauga
Šilumos energijos taupymo priemonės
Administracinė informacija
ES projektai
Nuorodos
Naujienos
Apie bendrovę
Šilumos šaltiniai
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Viešieji pirkimai
Pranešėjų apsauga
Pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūra
Naujienos  >>   Šilumininkai reikalauja ištirti priešrinkiminius kaltinimus įmonėms  >>   Pradinis puslapis Struktūrinis medis
2011-03-04 Šilumininkai reikalauja ištirti priešrinkiminius kaltinimus įmonėms
Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija (LŠTA) dar šią savaitę kreipsis į atsakingas Lietuvos institucijas su reikalavimu pradėti tyrimą dėl kaltinimų, kurių šilumos tiekimo įmonės sulaukė savivaldybių tarybų rinkimų metu.
 
„Priešrinkiminiu laikotarpiu šilumos tiekėjai sulaukė įvairiausių kaltinimų dėl esą nesąžiningai vykdomos apskaitos, neskaidrių mokesčių ir kitų nebūtų nusikaltimų. Iš atsakingų institucijų reikalaujame pradėti tyrimą ir nepalikti šių klausimų neatsakytų“, - teigė LŠTA prezidentas Vytautas Stasiūnas.
 
Šilumos ūkio srityje dirba per 5 tūkst. žmonių, kurių veikla priešrinkiminiu laikotarpiu buvo nepelnytai apdrėbta purvu. „Šią šaltą žiemą šilumininkai dirba sunkiai ir neskaičiuodami darbo valandų. Jie nenusipelno būti be jokio pagrindo kaltinami“, - įsitikinęs V. Stasiūnas.
 
Anot jo, kaip tapo įprasta, daugiausia kliuvo didžiausiam šalies šilumos ūkiui Vilniuje, tačiau gyventojų akyse buvo pažeminta praktiškai visų Lietuvos šilumos tiekėjų įmonių dalykinė reputacija. „Pasibaigus rinkimams,  privalu oficialiai ištirti visus kaltinimus, mestus šilumą tiekiančioms įmonėms“, - teigė V. Stasiūnas.  
 
LŠTA kreipimasis pasieks LR Vyriausybę, Energetikos ministeriją, Teisingumo ministeriją, Aplinkos apsaugos ministeriją, Generalinę prokuratūrą, Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT), LR Valstybės kontrolę, Valstybinę energetikos inspekciją, Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės komisiją (VKEKK), Lietuvos metrologijos inspekciją, Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
 
Savo ruožtu, sostinę šildanti „Vilniaus energija“, siekdama išsklaidyti dviprasmiškus vertinimus, kovo 2 dieną kreipėsi į Metrologijos tarnybą su paraiška dėl duomenų, perduodamų iš Vilniaus šilumos punktų, proceso patikros.
 
Vasario 23 dieną „Vilniaus energija“ taip pat informavo, kad laukia atsakingų institucijų nurodymų, nuo kada, kokia tvarka ir kokioms organizacijoms ar daugiabučių namų įgaliotiniams bendrovė turėtų perduoti šilumos punktų valdymo funkciją.
<<< atgal
(c) UAB “Raseinių šilumos tinklai” - Visos teisės saugomos.    Svetainę sukūrė: Jauna Reklama