Struktūra, valdyba, kontaktai
Vartotojams
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Asmens duomenų apsauga
Šilumos energijos taupymo priemonės
Administracinė informacija
ES projektai
Nuorodos
Naujienos
Apie bendrovę
Šilumos šaltiniai
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Viešieji pirkimai
Pranešėjų apsauga
Pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūra
Naujienos  >>   Pasidalijimas darbo patirtimi  >>   Pradinis puslapis Struktūrinis medis
2010-11-05 Pasidalijimas darbo patirtimi
Kauno miesto tarybos Miesto ūkio ir energetikos komitetas bei savivaldybės administracijos vadovai ieško būdu, kaip sumažinti sąnaudas tiekiamai šilumos energijai, kaip pereiti prie nauju energijos tiekimo būdu. Vyriausybės nutarimuose akcentuojama, kad būtina pereiti prie biokuru kūrenamu katilinių.
Kaune, Petrašiūnuose, rengiamasi statyti naujas katilines, todėl jos turėtų būti kūrenamos biokuru. Šio kuro tiekėjų Lietuvoje yra pakankamai.
Raseinių miestui šiluma tiekiama iš biokuru kūrenamos modernios katilinės, todėl Miesto ūkio komiteto pirmininkas Gediminas Žukauskas, komiteto nariai Arvydas Padegimas, Vytautas Povilonis ir Energetikos skyriaus vedėjas Pranas Urbanavičius spalio pabaigoje lankėsi Raseiniuose ir domėjos biokuru kūrenamos katilinės privalumais.
Raseiniai pagal mokesčio dydį yra 17 vietoje iš 45 Lietuvoje. Tiesa, kai būna patys didžiausi šalčiai, reikia kūrenti mazutu. Biokuras Europos šalyse 30 proc. pigesnis už dujas. Tokia biokuro technologija yra pažangi, ji gali būti pritaikoma būsimose Kauno jėgainėse.
<<< atgal
(c) UAB “Raseinių šilumos tinklai” - Visos teisės saugomos.    Svetainę sukūrė: Jauna Reklama