Naujienos

UAB „Raseinių šilumos tinklai“ paminėjo 25 metų jubiliejų

2022 08 22

Rugpjūčio 18 d., ketvirtadienį, UAB „Raseinių šilumos tinklai“ iškilmingai paminėjo įmonės 25 metų jubiliejų.
Renginyje dalyvavo ir susirinkusius sveikino Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, administracijos direktorius Edmundas Jonyla, administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos prezidentas Valdas Lukoševičius, įmonės valdybos nariai, partneriai ir kiti garbūs svečiai.
Tardamas sveikinimo žodį Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis džiaugėsi, jog prieš daugiau ne 10 metų žengtas didelis žingsnis, renovacijos ir biokuro pasirinkimo link, lėmė tai, jog šiandien įmonė gali džiaugtis puikiais rezultatais ir būti išskirtiniu pavyzdžiu kitoms šilumos tiekimo įmonėms. Meras susirinkusiems linkėjo ir toliau nestokoti kolektyvinio susitelkimo, darnaus darbo ir puikių rezultatų.
Renginio metu buvo pagerbti ir apdovanoti iškiliausi įmonės darbuotojai, išsiskiriantys savo iniciatyva, efektyviu darbu ir pasišventimu savo profesijai. Raseinių rajono savivaldybės vadovai vienuolikai įmonės darbuotojų įteikė mero padėkas už ilgametį ir rezultatyvų darbą. Mero padėka taip pat buvo įteikta ir įmonės direktoriui Modestui Globiui.
Šventės proga įmonės direktorius visiems darbuotojams įteikė jubiliejines atminimo dovanas, o po sveikinimo žodžių ir padėkų buvo sudainuotas šiai progai parašytas nuotaikingas įmonės himnas.